Msze Święte niedzielne w naszej parafii w porządku wakacyjnym czyli:

NIEDZIELE:

Cieklin –  8:00, 11:00, 15:00

Dobrynia – 9:45

DNI POWSZEDNIE:

Cieklin  – 18:00

Dobrynia – czas letni – 17:00 (lub wg. ustaleń)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE XV NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

1. DZISIAJ:
  • Dzisiejsza Ewangelia w słowach: „Idź i ty czyń podobnie” zaprasza Nas do wyobraźni miłosierdzia. Módlmy się by nasze serca były zawsze wrażliwe na bliźniego.
  • W przyszłą niedzielę po każdej Mszy Św. z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa błogosławieństwo pojazdów i kierowców.
  • W poniedziałek wspomnienie św. Bonawentury, we wtorek NMP z Góry Karmel, a w sobotę bł. Czesława.

1. SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA:
  • Serdeczne Bóg zapłać za sprzątanie kościoła jego obejścia oraz toalet i złożoną ofiarę 240zł. Nowożeńcom dziękujemy za kwiaty do ołtarza. Na sobotę do sprzątania prosimy mieszkańców Cieklin –strona wschodnia od domu nauczyciela.

1. OGŁOSZENIA INNE:
  •  Jutro o godz. 4 rano wyjazd spod kościoła pielgrzymów udających się do Francji.
  • W czwartek po Mszy Św. wieczornej spotkanie informacyjne w kościele przed wyjazdem do Medjugorie.